luminarc sklep internetowy

Kuchenne inspiracje z Luminarc sklep internetowy

Posted by

Używanie zdobionych naczyń pozwala na wyrobienie w kuchni i jadalni własnego stylu. Może on ubogacić zwykłe obiady i dodać do nich powiew luksusu bądź niepowtarzalnego szyku.

Dobrać zestaw Luminarc do osobowości

Kolekcje proponowane przez Luminarc sklep internetowy wyznaczają trendy, które obecnie dominują w sposobie podawania potraw. Liczą się kontrasty, które występują w jednej zastawie. Uznanie zaskakują połączenia czerni i bieli, które jeszcze do niedawna uchodziły za błąd. Poważnym konkurentem tradycyjnych okrągłych talerzy stają się talerze o kształcie prostokątnym lub o zaokrąglonych brzegach. Ich popularność zyskała znacznie w związku z pojawieniem się automatycznych zmywarek. Cechą, którą należy dobrać do usposobienia gospodarza bądź gospodyni są dekoracje malowane na „porcelanie”. Dla artystycznych dusz z pewnością doskonałym wyborem okażą się wizerunki kolorowych kwiatów lub geometrycznych kompozycji.

Produkty Luminarc na różne okazje

W czasie nieformalnych przyjęć bądź wizyt dobrych znajomych, można zastosować nieoczywistą zastawę stołową. Można pozostać przy tradycyjnej bieli w porze obiadu, jednak równie dobrze sprawdzą się geometryczne wzory na talerzach i przydymione szkło. Warto uciec się do poszukiwania inspiracji z różnych stron świata. Już samo rozglądanie się po sklepie internetowym Luminarc może otworzyć perspektywę i rozbudzić wyobraźnię kulinarną. Poradniki proponują zaskakiwanie gości, chociażby kolorem zastawy i połączeniem barw. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się zestawienie czerni i… różu! Wypróbujcie!