porcelana villeroy&boch

Jak wybrać porcelanę?

Posted by

Zastawa stołowa jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia mieszkania. Nie bez przyczyny tak często znajduje się na liście prezentów ślubnych – zakup kompletu to dla wielu młodych małżeństw dość duży wydatek, a zastawa złożona z niepasujących do siebie elementów nie prezentuje się dobrze podczas rodzinnych spotkań. Jak wybrać porcelanę na lata?

Klasyczny wzór

Klasyczny wzór to bezpieczny wybór – z pewnością nie znudzi się i przypadnie do gustu gościom. Takie klasyczne wzory można ma między innymi porcelana villeroy&boch, która dla wielu jest synonimem luksusu i dobrego smaku.

Jakość porcelany

Niektóre talerze tłuką się łatwo – wystarczy upadek z niewielkiej wysokości. Inne są bardziej odporne na uszkodzenia. Wszystko zależy od jakości porcelany. Przykładowo zastawa stołowa villeroy&boch w wielu domach przetrwała w komplecie przez długie lata. Z tego powodu wybierana jest też często przez właścicieli restauracji.

W sklepie stacjonarnym czy internecie?

Zastawa stołowa jest dość dużym wydatkiem, szczególnie gdy jest to komplet dla 12 osób. Warto wybrać wzór w sklepie stacjonarnym, lecz rozejrzeć się za niższymi cenami danego kompletu w sklepach internetowych. Co ważne – zakup serwisu porcelanowego to zakup na lata. Nie ma sensu inwestować w produkty niskiej jakości. Wybór porcelany villeroy&boch sprawi, że podawanie posiłków stanie się pewnego rodzaju ceremonią, a przyjemność obcowania ze smakiem potraw spotęguje dotyk luksusu, jakim jest porcelana villeroy&boch.