Oryginalne nadstawki chłodnicze Fagor – czy warto?

Posted by

Lokale gastronomiczne, aby przyciągnąć potencjalnych klientów i zwiększyć sprzedaż muszą w umiejętny sposób prezentować swoje produkty. W zadaniu tym mogą pomóc nadstawki chłodnicze Fagor, dzięki którym można na długo utrzymać niską temperaturę.

Dlaczego warto?

Bez pomocy specjalnych nadstawek chłodniczych Fagor żywność bardzo szybko straciłaby swoje drogocenne właściwości i walory smakowe. Nieświeże produkty nadają się jedynie do wyrzucenia i generują spore straty. Problemy tego typu rozwiązują nowoczesne nadstawki chłodnicze, które mogą być wykorzystane praktycznie w dowolnym miejscu. Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej nadstawki chłodnicze w wielu różnych rozmiarach i pojemnościach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nadstawki są doskonałą propozycją przede wszystkim dla tych osób, które nie mogą skorzystać z dobrodziejstwa stojących chłodni.

Nadstawki chłodnicze ze stali nierdzewnej

W dzisiejszych czasach najlepszym wyborem są niezawodne nadstawki chłodnicze Fagor wykonane w 100% ze stali nierdzewnej. Materiał ten jest odporny na korozję i doskonale sprawdza się w kontakcie z żywnością. Nadstawki wykonane są także z bardzo bezpiecznego szkła hartowanego, dzięki czemu można w prosty i gustowny sposób prezentować żywność przed sprzedażą. Nadstawki chłodnicze zaprojektowane zostały w taki sposób, aby można je było łatwo utrzymać w idealnej czystości. Oryginalne nadstawki chłodnicze bez żadnego większego problemu można wyposażyć w pojemniki GN, które w branży gastronomicznej cieszą się dużym zainteresowaniem.