noże kuchenne ambiton

Noże kuchenne Ambition niezastąpione w nowoczesnej kuchni

Posted by

Noże Ambition charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, dlatego są tak chętnie wybierane do domów oraz restauracji. Cechuje je oryginalne wzornictwo, klasyczny design oraz ergonomiczna rękojeść. Przyrządy do krojenia posiadają powłoką nieprzywierającą non-stick, którą łatwo można oczyścić z tłuszczu, okruszków, mięsa oraz innych zabrudzeń spożywczych.

Wysokiej jakości przyrządy do krojenia projektowane z wysokowęglowej stali

Noże kuchenne Ambition są niezwykle lekkie i bardzo poręczne. W dolnej części uchwytu znajduje się gumowany materiał, który gwarantuje lepszy chwyt. Dzięki niemu narzędzie nie wyślizgnie się nawet z mokrej lub wilgotnej dłoni. Z pomocą tych przyrządów można z łatwością przekroić pieczywo, warzywa, owoce czy też inne artykuły spożywcze. Ostrza projektowane są z wysokowęglowej stali. Dzięki nim w łatwy sposób można poprawić ich ostrość dzięki profesjonalnej ostrzałce.

Profesjonalne wyposażenie stylowej kuchni

Wysokiej jakości zestaw noży Ambition sygnowany jest logo marki. W opakowaniu znajduje się kilka przyrządów tnących o różnych długościach oraz poręczna obieraczka do warzyw i owoców. Wyróżnia ją duża funkcjonalność, zaprojektowana jest ona w takim samym stylu co noże. Stylowy design artykułów kuchennych świetnie się skomponuje z nowoczesną jadalnią. Zatem w drodze podsumowania warto pamiętać, iż noże Ambition:

  • posiadają niebanalny design,
  • mają świetne właściwości tnące,
  • wyposażone są w nieprzywierającą powłokę,
  • są odporne na większość uszkodzeń,
  • wykonane są z wysokogatunkowej stali,
  • posiadają ergonomiczny uchwyt.