Najlepsze naleśnikarki na polskim rynku

Posted by

Naleśnikarki zyskują coraz większą popularność, smażąc ciasto naleśnikowe w kuchniach z całej Polski. Sprzęt ten potrafi bardzo szybko przygotować przepyszne naleśniki, jednocześnie zapewniając komfort i prostotę użytkowania. Jednak, jak to na rynku gastronomicznym bywa, istnieją lepsze i gorsze modele naleśnikarek. Niektóre z nich od lat służą właścicielom bez żadnych problemów i usterek, a inne nadają się do wyrzucenia po kilku miesiącach. Jakie są najlepsze naleśnikarki na polskim rynku?

Naleśnikarka elektryczna Fama CPS40

Naleśnikarka firmy Fama cechuje się niezwykłą wydajnością i pozwala usmażyć ciasto na naleśniki w bardzo krótkim czasie, przy stosunkowo niskim zużyciu prądu. Płyta żeliwna i obudowa ze stali nierdzewnej zapewnią całkowite bezpieczeństwo użytkowania, a profesjonalna sygnalizacja świetlna pozwoli na usmażenie idealnych naleśników każdemu kucharzowi. Co więcej, naleśnikarka włoskiej firmy zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu może ona się zmieścić nawet w małych, ciasnych kuchniach.

Naleśnikarka elektryczna Royal Catering

Sprzętem bardzo często używanym przez polskich profesjonalistów jest naleśnikarka Royal Catering. Obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta, a jego ogromna moc pozwala na produkcję naleśników na skalę masową. Co więcej, naleśnikarka (https://www.gastropuls.pl/nalesnikarki) posiada wbudowany termostat, dzięki czemu można precyzyjnie kontrolować temperaturę smażenia. Poza wykonaniem z najwyższej klasy materiałów, urządzenie posiada gumowe nóżki, które pozwalają mu na zachowanie stabilności i zapewnienie bezpieczeństwa kucharzowi.

Gazowa naleśnikarka Stargast

Urządzenie francuskiej firmy idealnie sprawdzi się dla osób, które wolą używać zasilania gazowego. Zabezpieczenia przeciwwypływowe są gwarancją bezpiecznego użytkowania, a ośmioramienny palnik doskonale rozgrzewa żeliwną płytę grzewczą. W zestawie z urządzeniem można kupić również szpatułkę do rozprowadzania ciasta, a także dysze do gazu. Idealnie sprawdzi się ona w domowych warunkach.

Podwójna naleśnikarka gazowa Crêpes Gas II

W kawiarniach i barach produkujących ogromne ilości ciasta naleśnikowego najlepiej sprawdzi się naleśnikarka gazowa z dwiema płytami grzewczymi. Pozwoli ona na jeszcze szybszą realizację zamówień, a koszty jej eksploatacji będą znacznie tańsze, niż w przypadku naleśnikarek elektrycznych. Naleśnikarka posiada aż osiem palników pod każdą płytą grzewczą, co zapewnia idealną temperaturę smażenia. Urządzenie to zapewnia kucharzowi całkowitą kontrolę sytuacji i bardzo wysoki bezpieczeństwa, nawet w warunkach panujących w kuchniach popularnych restauracji.