Dwustronna patelnia do naleśników – czy warto?

Posted by

Dwustronna patelnia do naleśników to nic innego jak połączenie dwóch zwykłych patelni. Większość patelni tego typu można używać nie tylko razem, ale również osobno. Jest to bardzo praktyczne i niesłychanie wygodne rozwiązanie. Dzięki dwustronnym patelnią można smażyć nie tylko naleśniki, ale również pyszne omlety i placki. Patelnie podwójne zaprojektowane są w taki sposób, aby szybko można było przewrócić danie na drugą stronę. 

Praktyczne patelnie z odpinaną rączką

Nowością na rynku są specjalne patelnie z odpinaną rączką, dzięki czemu bez problemu można je włożyć do piekarnika. Jest to idealne naczynie dla tych osób, które chcą naleśniki zapiec z serem albo sosem w piekarniku. Patelnie wyposażone są w nieprzywierającą powłokę, dzięki czemu można przygotować zdrowe dania z niewielką ilością tłuszczu. Jest to idealne rozwiązanie dla tych osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o przekładaniu placków do żaroodpornego szkła. 

Czym wyróżniają się najlepsze patelnie do naleśników?

Dobra patelnia do naleśników z GastroPuls powinna posiadać niskie ścianki i powłokę wykonaną w całości z nieprzywierającego materiału. Patelnia koniecznie musi być wykonana z materiałów, które nie wchodzą bezpośrednio w reakcję z żywnością. Ogromną rolę odgrywa również odporność na zarysowania. Przydać może się również grube dno, które nawet po upadku z dużej wysokości nie będzie się odkształcać. Komfort smażenia naleśników zapewni również dobrze wyprofilowana rączka, która wykonana jest z nienagrzewających się materiałów. Jeżeli chodzi o średnicę patelni to należy ją dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Ważne jest także to, aby wybrać patelnię, która jest dostosowana do kuchenki. 

Dwustronne patelnie dla wymagających użytkowników

Dwustronna patelnia do naleśników jest bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu nawet osoby początkujące mogą przygotować pyszne dania. Wysokiej jakości patelnię od renomowanego producenta można kupić już od 100 zł. Warto postawić na markowe naczynia, które nawet po wielu latach użytkowania spełniać będą swoje podstawowe zadania. Dwustronna patelnia do naleśników jest najlepszym wyborem dla tych osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o niewygodnym obracaniu potraw i rozpadających się daniach. Estetyczne naleśniki i omlety z pewnością będą smakować lepiej, niż mało estetyczne papki. Warto wspomnieć także o tym, że w sprzedaży dostępne są nie tylko okrągłe, ale również kwadratowe patelnie. Niektórzy producentów oferują nawet bardzo niekomfortowe kształty. Ciekawym wyborem są na przykład patelnie w kształcie serduszka.