toster

Co wybrać – toster, czy opiekacz?

Posted by

Pyszne śniadanie z grzankami to najlepsza przekąska dla całej rodziny, a szczególnie tych najmłodszych domowników.

Toster to niezbędna rzecz w każdej kuchni

toster

Toster ze sklep.technica.pl to urządzenie, które błyskawicznie zmienia kromki  w pyszną przekąskę na ciepło. Można dodać na to ser, wędlinę, czy warzywa.  Na rynku jest mnóstwo tosterów, które można dobrać pod względem koloru, wielkości oraz mocy. Im toster ma większą moc, tym szybciej zrobi nam grzanki.

Toster czy opiekacz?

Toster opiekacz to jest wybór, nad którym trzeba się zastanowić. Czym się różni toster od opiekacza?  Warto też nadmienić, że wiele osób toster opiekacz traktuje jako jeden sprzęt. Jednak faktem jest, że oba urządzenia wyglądają zupełnie inaczej. Oba służą do podgrzewania pieczywa, ale robią to w inny sposób. Opiekacz  z kolei  bywa potocznie nazywany  także sandwicherem. W opiekaczu umieszczamy tost poziomo wraz z jego zawartością. Toster zaś różni się tym, że trzeba chleb umieścić pionowo.  Po wyjęciu chleba z tostera, można dopiero nanieść na niego wędlinę, czy ser i inne dodatki, które lubimy.

Dzięki temu, że toster opiekacz to dwie różne rzeczy, to można je mieć w domu i nie będą ze sobą kolidować. Zarówno toster, jak i opiekacz pomogą nam w przygotowaniu pysznych przekąsek na ciepło, które możemy zabrać do pracy lub zjeść w sobotę w swoim ogrodzie, czy balkonie.  Tylko od naszej inwencji twórczej zależy, jak je udekorujemy. Taki toster, czy opiekacz to również bardzo dobry pomysł na prezent na przykład, na parapetówkę. Przy pomocy dorosłych  również dziecko może pomóc w robieniu kanapek z opiekacza lub tostera.