Słodki podarunek dla fanów

Posted by

Każda pasja stanowi dla swoich fanów pewnego rodzaju drugie życie. Prawdziwy pasjonat dąży do tego, by w swoim otoczeniu posiadać jak najwięcej gadżetów świadczących o jego aktualnych zainteresowaniach.

Rodzaje gadżetów


Największy procent rynku gadżetów stanowią te związane bezpośrednio z popularnymi grami czy filmami. Nie trudno rozpoznać fana danego serialu kiedy jest ubrany w koszulkę z ulubionym bohaterem. W ten sposób pasjonaci okazują swój związek pomiędzy ulubioną grą a nimi. Poza koszulkami, dużym zainteresowaniem cieszą się czapeczki z daszkiem, kubki, poduszki, długopisy, smycze czy też zapalniczki. Im więcej zgromadzonych rzeczy, tym wyższy poziom zaangażowania pasjonata.

Słodkie trendy


Ciekawostką w świecie bibelotów mogą być słodycze z USA, które dość często związane są tematycznie z wieloma postaciami z bajek, filmów czy gier. Kiedy w kinach pojawia się nowa cześć popularnej bajki czy filmu, wraz za tym podąża gorączka kupowania, gadżetów z postaciami i bohaterami. Najlepszy obraz tego stanowią dzieci ubrane tematycznie, lub zajadające lizaki czy gumy z ulubioną postacią. Lizaki, gumy, żelkowe fasolki oraz ciasteczka to tylko nieliczne przykłady słodyczy z USA, które regularnie przybierają format bajkowych księżniczek, samochodów czy zwierzaków. Najczęściej są to te same słodycze, które można znaleźć na sklepowej półce, jedynie ubogacone o tematy z topowych ekranizacji.